Komisja Rekrutacyjna podaje do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych do przedszkola, oddziałów przedszkolnych i klasy I szkoły podstawowej
na rok szkolny 2018/2019
Zgodnie z harmonogramem czynności w postępowaniu rekrutacyjnym rodzice dzieci zakwalifikowanych obowiązani są do złożenia w sekretariacie szkoły do dnia 28 marca 2018 r. pisemnego potwierdzenia
woli zapisu.
Potwierdzenie woli składają tylko rodzice kandydatów zakwalifikowanych.
Dzieci zakwalifikowane do grupy 4 - latków:
- Dąbrowski Dawid
- Hukowski Dawid
- Obrębski Kacper
- Obrębski Michał
- Piech Lidia
- Sęk Łucja
Dzieci zakwalifikowane do grupy 3 - latków:
1. Baliński Julian
2. Cepek Joanna
3. Chmielak Julia
4. Chojecki Franciszek
5. Drygiel Barbara
6. Kluj Alan
7. Kmiecik Amelia
8. Kuźniarska Michalina
9. Lazurek Zuzanna
10. Licznerska Maja
11. Marchel Mateusz
12. Marciniak Aleksandra
13. Marciniak Kornelia
14. Marczak Oliwier
15. Miernicki Kacper
16. Miernicki Szymon
17. Nogal Joel
18. Piekarska Wiktoria
19. Pszczel Igor
20. Rytel Szymon
21. Sobecka Lena
22. Soćko Wiktoria
23. Szumarska Pola Maria
24. Ścibek Gabriela
25. Urban Wojciech
26. Wegiera Maria
27. Zaliwska Iga
28. Żołud Filip
Dzieci zakwalifikowane do grupy 5 - latków:
1. Solnica Mateusz
2. Żukowski Szymon
Dzieci zakwalifikowane do grupy 6 - latków:
1. Andrzejewski Dominik
2. Kokoszka Wiktoria
3. Pietrasik Bartosz
Dzieci z poza obwodu szkoły zakwalifikowane do I klasy Szkoły Podstawowej:
- Biernacki Błażej
- Wasiak Michał
- Pietrzak Marcin
- Miłosz Marika
- Jaroszczyk Alicja
Lista dzieci z obwodu szkoły przyjętych do I klasy Szkoły Podstawowej
- Bajdak Milena
- Bogucki Kacper
- Burgs Maja Ewa
- Charuta Aleksandra
- Chmiczewska Lena
- Ćwiąkała Karol
- Drygiel Anastazja
- Gil Karol
- Józwik Zofia
10. Kamińska Oliwia
11. Karasińska Dominika
12. Kleszko Marta
13. Kopczyk Karolina
14. Koper Alicja
15. Koper Paweł
16. Kosieradzka Wiktoria
17. Kosieradzki Wojciech
18. Krystosiak Natalia
19. Księżopolski Dawid
20. Kuta Szczepan Łukasz
21. Lipińska Zuzanna Amelia
22. Łukaszuk Aleksandra
23. Marciniak Amelia
24. Mikulski Szymon
25. Mróz Adam Krzysztof
26. Ornoch Emilia
27. Orzyłowski Aleksander
28. Piech Hanna
29. Pieńkowski Mikołaj
30. Sajewski Gabriel Jakub
31. Skorupka Krzysztof
32. Solnica Aleksander Paweł
33. Ścibek Mikołaj
34. Ślaz Wiktor
35. Urban Anna
36. Wediuk Michał Mieczysław
37. Wójcik Lena
Dzieci przyjęte do grupy 6 - latków:
- Barszcz Maciej
- Błoński Michał
- Błoński Tomasz
- Borkowski Piotr
- Cepek Michał
- Chmurzyńska Alicja
- Domosud Olaf Seweryn
- Dziuba Stanisław
9. Jaroszyński Florian
10. Karczewski Wiktor
11. Kendzera Kornelia
12. Kleszko Kamila
13. Kocak Gabriela
14. Kołodziejak Marcin
15. Kosieradzki Adam
16. Korzeniewski Aleksander Antoni
17. Ługowska Blanka
18. Mikołajewska Lena
19. Molski Alan Łukasz
20. Nasiłowska Karolina
21. Nogal Liliana
22. Olszewska Oliwia
23. Olędzka Hanna Joanna
24. Pietrzak Oskar
25. Piskorz Franciszek
26. Podleśny Bartosz
27. Przewoźnik Franciszek
28. Rudnicki Igor
29. Szczepanik Aleksander
30. Urban Barbara
31. Vranjkovic Igor Nikolaj
32. Wasilewska Liliana Maria
33. Zambrowski Dawid
34. Zielińska Aleksandra
Dzieci przyjęte do grupy 4 - latków:
- Barszcz Mateusz
- Bartoszewicz Franciszek Tadeusz
- Duchewicz Laura
- Durka Sebastian
- Filipiak Patrycja
- Gajowniczek Kinga
- Gil Aleksander
- Giziński Maciej Mateusz
- Gołegowski Jakub
10. Jaszczuk Piotr
11. Kalicki Jakub
12. Kmiecik Dawid
13. Kocak Maria Łucja
14. Kopczyk Przemysław
15. Kopeć Marcelina
16. Kowalczyk Urszula
17. Kowalski Bartosz
18. Kuźniarska Aleksandra
19. Lorens Jakub
20. Nowotka Błażej
21. Osiej Stanisław
22. Orzyłowska Luiza
23. Piekarska Maja Zofia
24. Piekarski Kacper Franciszek
25. Płudowska Natalia
26. Prokurat Jakub
27. Sobański Tadeusz
28. Sokołek Małgorzata
29. Szumarska Antonina
30. Tymińska Marcelina
31. Wediuk Antoni
32. Woźniak Hanna
33. Zembrowska Nikola
34. Zwierzyński Jakub
35. Zych Natalia
Dzieci przyjęte do grupy 5 - latków:
- Adamski Franciszek
- Banasiuk Borys
- Bednarczyk Kornel
- Bogucki Oliwier
- Cap Weronika
- Chmielak Lena
- Chojecka Patrycja
- Czarkowski Dawid
- Czeredys Klaudia
10. Dadacz Oliwia
11. Kalisz Mateusz
12. Kluj Natan
13. Kosyl Marcin
14. Kotowska Amelia
15. Księżopolska Alicja
16. Lechicka Wiktoria
17. Łukaszuk Bartosz
18. Marciniak Dominika
19. Miłosz Maja
20. Molska Ada
21. Nasiłowska Dorota
22. Nowotka Filip
23. Piasecka Urszula
24. Pluta Aleksander
25. Podniesińska Zofia
26. Przewoźnik Michalina
27. Rudnicki Kacper
28. Tarasiuk Kornelia
29. Wojewódzka Aleksandra
Zgodnie z harmonogramem czynności w postępowaniu rekrutacyjnym rodzice dzieci zakwalifikowanych obowiązani są do złożenia w sekretariacie szkoły do dnia 28 marca 2018 r. pisemnego potwierdzenia woli zapisu.
Potwierdzenie woli składają tylko rodzice kandydatów zakwalifikowanych.